CZ / DE / EN / SK

Kariéra

Jsme firma s 22 roční tradicí, která pronajímá 15 mobilních jeřábů od 20-250 tun v ČR, disponujeme moderními stroji značky DEMAG a LIEBHERR, jsme perspektivní a spolehlivá a stabilní firma s vizí rozvoje a růstu.

Požadujeme

Spolehlivost, časovou flexibilitu, loajalitu ke společnosti, čistý trestní rejstřík, alespoň částečnou praxi řidiče rádi přeškolíme na jeřábníka, chuť se učit novým věcem, řidičský průkaz včetně profesního průkazu typu B,C,E. Jeřábnický průkaz.
Minimální vzdělání vyučen.

Nabízíme

Jsme společnost, která na trhu působí již 23 let, máme moderní vozový park, kvalitní zázemí perspektivní společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení dle pracovního výkonu. Pravidelné odměny léto a zima. 22 dní dovolené, pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou.

Pracoviště Ostrava a okolí, popřípadě Slovensko Žilina, Bratislava.
Možnost bezplatného ubytování, nástup dohodou, ihned.
Osobní přístup

Náplň práce

Řidič - jeřábník, jedná se o jeřábnické práce na strojích TEREX - DEMAG a LIEBHERR, TATRA v rámci regionu Severní Moravy, ale i v jiných částech země včetně Slovenské republiky, Bratislava, Žilina.

Řidič kamiónu, přeprava proti zátěží k autojeřábům na vozidlech VOLVO, MAN a FAYMONVILLE, doprovody

Zavolejte nám ještě dnes!

Potřebujete zapůjčit jeřáb, autojeřáb nebo příslušenství jako např. pracovní montážní koše nebo rozpěrné tyče?

Zavolejte nám na telefoní číslo +420 603 427 700 nebo +420 603 298 130, a okamžitě Vám výjdeme vstříc a rychle zajistíme řešení vašich požadavků.

Děkujeme Vám.

Kontakt

AUTOJEŘÁBY MALINA

Radek Malina
Sadová 3324/1
702 00 Ostrava

malina@ajm.cz

Nezávazná
poptávka
Videa