REalizace >
DEMONTÁŽ MOSTNÍCH NOSNÍKŮ UL. PLZEŇSKÁ OSTRAVA
06/2017

DEMONTÁŽ MOSTNÍCH NOSNÍKŮ UL. PLZEŇSKÁ OSTRAVA

Pro našeho dlouholetého a váženého zákazníka jsme prováděli kompletní demontáž mostních nosníků v rámci rekonstrukce ulice Plzeňské v Ostravě.

Použitá technika
No items found.
Výška zdvihu
30
Vzdálenost vyložení
27
Váha břemene
26

Pro našeho dlouholetého a váženého zákazníka jsme prováděli kompletní demontáž  mostních nosníků v rámci rekonstrukce ulice Plzeňské v Ostravě. Most se nachází nad frekventovanou tramvajovou tratí a tak demontáž probíhala v rámci kompletní výluky provozu tramvají.

Pro demontáž jednotlivých nosníků jsme využili náš nejsilnější jeřáb DEMAG AC 250-6 včetně nastavitelné ( modulární rozpěry MODULIFT MOD 50) o celkové délce 8m kde při zachování úhlu 30 stupňů je stále nosnost 43 tun. Zakázka byla plánovaná na 2 dny a proběhla v předstihu časového limitu výluky.

Děkujeme za výběr naší firmy pro realizaci takto zajímavého a důležitého projektu pro zkvalitnění dopravy v rámci páteřní komunikace města Ostravy.

Co budeme zvedat?

Zanech nám svůj kontakt

Vyplň, čím jsi si jistý, se zbytkem ti rádi pomůžeme. Jakmile se ke tvému dotazu dostaneme, ihned se ti ozveme.

Vyplň, prosím, své kontaktní údaje i dotazy a požadavky, které souvisejí s tvým dotazem. Nabízíme také pronájem a půjčovnu jeřábů. Budeme tě co nejdříve kontaktovat.

t
m
m
m
m
Max. velikost 10 Mb
Načítání...
fileuploaded.jpg
Nahrávaní se nepodařilo. Maximální velikost souborů je 10 MB.
1
co zvedáme
2
kontakt
done_outline
Ďekujeme! Váš příspěvek byl přijatý!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.