REalizace >
MONTÁŽ HYDROGENOVÝCH NÁDRŽÍ V DEZA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
05/2017

MONTÁŽ HYDROGENOVÝCH NÁDRŽÍ V DEZA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Pro zákazníka z Valašského Meziříčí jsme prováděli nakládku, převoz a uložení 4ks hydrogenových nádrží pro nově budovanou jednotku v areálu DEZA Valašské Meziříčí.

Výška zdvihu
14
Vzdálenost vyložení
14
Váha břemene
60

Montáži předcházelo několik setkání a koordinačních schůzek. Bylo nutné připravit přístupové cesty připravit plochy pro autojeřáb a vyladit vázací systém nádrží připravit technologický postup.

Nádrže vážily 60 000 kg a byly dlouhé 10,0m. Pro nakládku z meziskládky byly zvolené naše dva jeřáby AC120 + AC55 CITY. Pro převoz z meziskládky byl použit náš tahač Volvo FH 750 + Faymonville Gargomax o celkové nosnosti 114 tun. V místě stavby nádrže ukládal náš největší autojeřáb DEMAG AC 250-1. Jednalo se o montáž v chemickém prostoru. Náš autojeřáb DEMAG AC 250-1 je vybaven rafinery kitem, určeným pro provoz v chemických prostorách. Zakázku jsme zvládli v jednom pracovním dni a zákazník od nás dostal komplexní služby. Děkujeme za  důvěru zákazníka a možnost poskytnout naše komplexní služby při tak zajímavé a velké zakázce.  

Co budeme zvedat?

Zanech nám svůj kontakt

Vyplň, čím jsi si jistý, se zbytkem ti rádi pomůžeme. Jakmile se ke tvému dotazu dostaneme, ihned se ti ozveme.

Vyplň, prosím, své kontaktní údaje i dotazy a požadavky, které souvisejí s tvým dotazem. Nabízíme také pronájem a půjčovnu jeřábů. Budeme tě co nejdříve kontaktovat.

t
m
m
m
m
Max. velikost 10 Mb
Načítání...
fileuploaded.jpg
Nahrávaní se nepodařilo. Maximální velikost souborů je 10 MB.
1
co zvedáme
2
kontakt
done_outline
Ďekujeme! Váš příspěvek byl přijatý!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.